Категорії
SCEGES Новини

Кінцева оцінювальна зустріч

ЗВІТ ДО КІНЦЕВОЇ ОЦІНЮВАЛЬНОЇ ЗУ-СТРІЧІ ”EUROPEAN COHESION POLICY FOR UKRAINE “

Jean Monnet Module

Social Cohesion in Education and Governance: European Studies (SCEGES)

Project Identification No. 

587057-EPP-1-2017-1-UA-EPPJMO-MODULE

ЗВІТ ДО КІНЦЕВОЇ ОЦІНЮВАЛЬНОЇ ЗУ-СТРІЧІ ”EUROPEAN COHESION POLICY FOR UKRAINE “

Kyiv, Ukraine

Дата зазначеної події: 31 серпня 2020

Організовано Мар’єю Нестеровою

Кінцева оцінювальна зустріч була проведена онлайн в Zoom (через карантинні обмеження) 31-го серпня.

Професор Мар’я Нестерова була модератором зустрічі,

асистували доктор Карина Баранцева

та доктор Марина Чулаєвська.

Ціллю цієї зустрічі було згадати те, що ми зробили та чого досягли за час про-екту. Навіть незважаючи на обмеження за часом та за бюджетом, ми все одно змогли не тільки виправдати проектні очікування, а й перевершили їх, як-от з передбачуваною кількістю статей. Матеріали модуля послужили основою для розвитку нових курсів: «Європейська стратегія соціальної згуртованості » (12 навчальних годин), «Суспільний розвиток: Європейські студії» (48 навчальних годин), «Соціальна згуртованість у освіті: Європейські студії» (24 навчальні години), які були включені в магістерську програму спеціальності «менедж-мент соціокультурної діяльності».

Ми зробили акцент не тільки на кінцевому продукті, і вплив на студентів був значним. Протягом часу модуля учасники проекту отримали новий досвід, опробували нові методи соціального розвитку та практик згуртованості.

Крос-кооперація з British Counsel, APREI, AREVE та іншими проектами Jean Monet була успішно підтримана протягом усього часу проекту.

Навіть незважаючи на те, що в оригінальній заявці проекту наші курси мали б бути започатковані в магістерських програмах, ми також змогли розширити нашу цільову аудиторію, включивши бакалаврів, аспірантів та вчителів. Курси «Суспільний розвиток: Європейські студії» та «Соціальна згуртованість у освіті: Європейські студії» були офіційно включені в бакалаврську програму.

www.sceges.info

www.fmon.npu.edu.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *