Категорії
SCEGES Врядування

Тренінг на тему «Європейська політика згуртування для України»

Тренінг «Європейська політика згуртування для України»

Проект ЄС за напрямком Модуль ЖАНА МОНЕ «Соціальна згуртованість в освіті і врядуванні: Європейські студії» продовжує реалізацію запланованих заходів. Нещодавно відбувся черговий тренінг на тему «Європейська політика згуртування для України». Так, 21-22 жовтня в Національній академії державного управління при Президентові України у тренінгу взяли участь майже 40 осіб. До речі, участь була надзвичайно активною. Представники різних сфер жваво обговорювали можливості застосування європейських інструментів розвитку регіонів в Україні, пропонували свої стратегії розвитку та плани заходів для згуртування громад. Усі дискусії точились навколо реальних ситуацій та проблем об`єднання громад, залучення зацікавлених сторін.

Згідно з кращою європейською практикою захід відбувся за підтримки Інформаційного Центру ЄС, що функціонує в НАДУ, за сприяння директорки Інституту публічного управління та адміністрування ІїДегтярьової, а також у співпраці із провідним фахівцем з питань європейської політики згуртування та інтеграції України у європейський освітній простір – Оксаною Краєвською, доцентом Львівського Національного університету.

Під час тренінгу викладач Модулю М. Чулаєвська розкрила засади функціонування Європейського Союзу як міжнародної організації особливого типу, сучасні виклики і проблеми згуртування європейського суспільства в широкому і вузькому розумінні, звернула увагу на дезінтеграційні процеси в Європі: їх причини, наслідки, можливі шляхи розвитку. Учасники мали нагоду обговорити питання Брекзіту, його впливу на розвиток регіонів Великобританії на прикладі міст Лондон, Вулвергемптон, Кентенберрі, а також сценарії розвитку відносин з ЄС таких країн, як Норвегія, Швейцарія.

Усі учасники отримали сертифікати про участь у тренінгу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *