Категорії
Дистанційні курси Новини

Онлайн-курс “Соціальна згуртованість та зниження конфліктності в громадах” (весна 2020)

Запрошуємо на онлайн-курс‍, присвячений питанням соціальної згуртованості та роботи з конфліктами. Курс буде корисним для всіх, хто хоче будувати міцні соціальні зв’язки, підвищувати соціальний капітал у своїй громаді та хто у своїй роботі зустрічається з різного роду конфліктами. Якщо Ви – ініціативна людина, представник/представниця органу місцевого самоврядування, неформальної групи, громадської організації та хочете краще розуміти, як підвищувати згуртованість громади, та які механізми виникнення конфліктів та методи роботи з ними – цей курс саме для Вас!

Інформація про курс

Курс дистанційного навчання триватиме 6 тижнів, та проходитиме з 30-го березня до 10-го травня 2020 року. Кожні два тижні на платформі Фонду «Освіта для демократії»:  (http://civicportal.education) публікуватимемо наступний модуль курсу. Для того щоб ознайомитися з матеріалами кожного модулю потрібно виділити 1,5-2 години.

Участь у курсі безкоштовна.

Теми курсу:

  1. Що таке соціальна згуртованість? Визначення, український контекст, що впливає на соціальну згуртованість.
  2. Конфлікти – причини, способи аналізу конфлікту та роботи з ним.
  3. Діалог – використання діалогових методик у роботі з конфліктом.

Щоб взяти участь у курсі потрібно зареєструватися, заповнивши анкету, доступну за адресою: https://forms.gle/JSU4EopknR8j6SPj8Термін реєстрації на курс – до 29-го березня 2020 року. Усі, хто зареєструються через анкету, отримають 30-го березня 2020 року підтвердження участі та інформацію про доступ до курсу. 

Докладніше на сайті Сумської міськради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *